ATÖLYE

Atölye

House of Fellas Çocuk Kulübü

House of Fellas çocuklar için özel tasarlanmış oyun alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde bir dolu oyun sunar. Çocuklar keyifli vakit geçirirken aynı zamanda restoran ve Cafemizin çocuklara özel sağlıklı doğal ve lezzetli menülerinden faydalanırlar.

House of Fellas Çocuk Atölyeleri

House of Fellas Çocuk Atölyeleri 18 Aydan itibaren her çocuğa hitap eden içeriklere sahiptir. Uzman eğitmenler tarafından House of Fellas çocukları için özel hazırlanan program içeriği ile çocuklara ebeveynli oyun gruplarıyla çocukların yeteneklerini geliştirebilecekleri farklı atölyeler sunar.

House of Fellas Ebeveynli Oyun Grupları

House of Fellas ebeveynli oyun grupları 18 aydan 4 yaşa kadar çocukların ebeveynleri ile birlikte gerçekleşen haftada 2 gün 1 er saat süren atölye programıdır. İçeriği yaş gruplarına göre özel tasarlanmış her hafta farklı bir konu işlenen oyun gruplarımızda 1. Gün Önlüğümden Hikayeler Atölyesi ve 2. Gün Önlüğümden Sanat Atölyesi ile çocuklar gelişimlerine uygun oyun ve içeriklerle keyifli vakit geçirirler.

House of  Fellas Ebeveynli Yetenek Atölyeleri

House Of Fellas atölyelerinde 4 yaş ve üzeri çocukların yeteneklerini ortaya çıkartacak eğlenceli atölyelerle keyifli vakit geçirmeleri sağlanır. Restoran şefimiz eşliğinde gerçekleşen Pizza, Kurabiye, Muffin, Waffle gibi etkinlikler ile çocuklar kendi içlerindeki mutfak yeteneklerini keşfederken, sabun, Ebru, seramik gibi etkinliklerle içlerindeki sanat ruhunu ortaya çıkarırlar.

Login Account

Already a Giraffe Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.